• #TEXTLINK#

добредојден

за нас

X iamen Хонг Ченг Лонг пластични производи копродукции, Ltd е основана во 20 11. Ние се наоѓа во Xiamen кој е прекрасен град во Кина. Ние сме професионални пластични истиснување и инјекција производителот. Имаме 6 000 квадратни метри работилница, а повеќе од 80 вработени. 
Ние се сертифицирани со ISO 9 0 0 1, ISO 1 4 0 0 1 и TUV. Имаме 18 производни линии истиснување и 10 инекција машини. Имаме напредни опремата за производство и тестирање на механизам за да се обезбеди наредби клиенти навремено со висок квалитет.
 

нашите предности

 • работа продавница

  работа продавница

  We have 6000 square meters workshop.

 • тим

  тим

  Повеќе од 80 вработени.

 • за проверка на автентичност

  за проверка на автентичност

  ISO 9001, сертифициран ISO 4001 и TUV.

 • производствена линија

  производствена линија

  Имаме 18 истиснување производствени линии.

 • опрема

  опрема

  10 инекција машини

 • достигнување

  достигнување

  На Walmart куќа, САД, одличен снабдувач за многу години.


WhatsApp Онлајн Chat!