• #TEXTLINK#

i mirëpritur

Rreth nesh

X iamen Hong Cheng Long Produkte plastike Co, Ltd ishte themeluar në 20 11. Ne kemi vendosur në Xiamen e cila është një qytet i bukur në Kinë. Ne jemi një profesionist nxjerrje plastike dhe injeksion prodhues. Ne kemi 6 000 metra katrore punëtori, dhe më shumë se 80 të punësuar. 
Ne jemi të certifikuar ISO 9 0 0 1, ISO 1 4 0 0 1, dhe TUV. Ne kemi 18 linja prodhimi nxjerrje dhe 10 makina injeksion. Ne kemi pajisje të përparuara të prodhimit dhe mekanizmin e testimit për të siguruar urdhërat e konsumatorëve në kohë me kualitetit të lartë.
 

Avantazhet tona

 • shop Work

  shop Work

  We have 6000 square meters workshop.

 • ekip

  ekip

  Më shumë se 80 të punësuar.

 • vërtetim

  vërtetim

  ISO 9001, ISO 4001 dhe TUV.

 • Linja prodhimi

  Linja prodhimi

  Ne kemi 18 linja prodhimi nxjerrje.

 • pajisje

  pajisje

  10 makina injeksion

 • arritje

  arritje

  Walmart Company, USA, furnizues të shkëlqyer për shumë vite.


WhatsApp Online Chat!